Medarbejdere Rødbyhavn

I Rødbyhavn på Færgevej 15 er vi 18 dedikerede medarbejdere klar til at servicere dig og din bil.
Vi er aut. forhandler og serviceværksted af Fiat og Fiat Professionel.
Telefon: 54 60 52 02

Salg

Lars

Lars Bruun

Salgschef
lars@autocentro.dk
Tel. 50 86 45 54

Torben

Torben Lykkefeldt

Fleet Manager
torben@autocentro.dk
Tel. 40 24 20 15

Rene

René Brink

Fleet Manager
rene@autocentro.dk
Tel. 50 86 45 61

Økonomi

Tanja

Tanja Omø Nielsen

Økonomichef
ton@autocentro.dk
Tel. 
54 60 52 02

Anita

Anita Andersen

Kontorassistent
anita@autocentro.dk
Tel. 
54 84 35 02

Shirley

Shirley F. Allerup

Kontorassistent
sfa@autocentro.dk
Tel. 
54 60 52 02

Indskrivning/Lager

Ole

Ole Leth

Adm.dir.
ole@autocentro.dk
Tel. 21 63 83 40

Jens_L

Jens Larsen

Eftermarkedsansvarlig
jl@autocentro.dk
Tel. 50 86 45 52

Peter

Peter Wied

Indskrivning
pw@autocentro.dk
Tel. 20 45 35 26

Aniqa

Aniqa Funk

Indskriver/Karroseriassistent
af@autocentro.dk
Tel. 93 39 12 62

Charlotte

Charlotte Rasmussen

Kontorassistent Indskrivning/lager
cr@autocentro.dk
Tel. 50 86 45 55

Preben

Preben Olsen

Lagerekspedient
preben@autocentro.dk
Tel. 20 45 39 31

Thomas_D

Thomas Dømel

reservedelekspedient
td@autocentro.dk
Tel. 50 86 45 50

Værksted

Palle

Palle Hansen

Afdelingschef
ph@autocentro.dk
Tel. 40 15 69 02
 

Lasse

Lasse Wulff Høyer

Værkfører, aften
Tlf. 50 86 45 58

Kenneth

Kenneth Danielsen

Tech. Mekaniker

Andreas

Andreas Jensen

Tech. Mekaniker

Mikkel

Mikkel Thage

Tech. Mekaniker

Bo

Bo Madsen

Tech. Mekaniker

Sandra

Sandra Guzicz

Tech. Mekaniker

Tommy_L

Tommy Lindsjø

Undervognsbehandling

Knud

Knud Erik Rasmussen

Altmuligmand

mikkel

Mikkel Jørgensen

Fejedreng

Skadecenter

Richard

Riichard Lauritsen

Karrosseriværkfører
rl@autocentro.dk
Tel. 40 42 90 49
 

Erik

Erik Franz

Karrosseritekniker

Thorkild

Thorkild Nielsen

Karrosseritekniker

Tommy_Andersen

Tommy Andersen

Karrosseritekniker

Lynge

Lynge Larsen

Autolakere

Andreas

Andreas Birkholm

Autolakere

jeppe2

Jeppe Thage

Autolakere lærling

Find vej til AutoCentro, Rødbyhavn